top of page
  • Yazarın fotoğrafıDENGE EVCİL LTD.ŞTİ

BİRLEŞİK KRALLIK, EVLAT EDİNMEYİ TEŞVİK ETMEK İÇİN BİR YASA ÇIKARDI...İngiltere Çevre, Gıda ve Köy İşleri Bakanlığı (DEFRA), altı aydan daha az bir ömre sahip mağazalarda hayvanların satışını yasaklama kararı aldı; köpek veya küçük bir hayvan elde etmek isteyenler doğrudan kuluçkahaneye veya hayvanlar için bir barınağa yaklaşmak.

Bu, girişimin hayvanların kabul edilmesini teşvik etmeyi amaçladığı hedefi yerine getirmesine neden olur .

İngiltere Bakanlığı tarafından dayatılan bu iddia ile, hayvanların yeni bir aile ile iyi bir başlangıç ​​yapmaları ve bunun sonucunda yaşam kalitelerinin olumlu bir takibi sağlanması amaçlanmaktadır. Bunların üçüncü şahıslar tarafından manipülasyonundan kaçınılarak daha etik ve saygılı bir muamele teşvik edilir.

Çoğu vatandaş kabul etti, hala insanlık için umut verebiliriz. Yavrular ilk iki ay anneleriyle birlikte olmalı ve bu süre aynı zamanda gerekli olan tüm aşıları alabilmeleri için de gereklidir, Noel daha çok hayvanın kazanıldığı ve terk edildiği yılın zamanıdır. Hayvan refahı sekreteri, hayvan satın almaya karar vermeden önce tüm vatandaşlara bir vicdan davranışı sorar.Vatandaşların hayvan koşullarına ilişkin farkındalığı toplumda esastır, Etik düşünme giderek hayvanlara yayılıyor ve bunlara karşı sevgi ve saygı göstermenin hayati önem taşıdığının farkındayız. Hala çok fazla farkındalık var.

Bu ülkede atılan girişim, tüm ülkelerde kurulmaya başlayacak bir şeyin başlangıcıdır. Zaman ve vatandaş işbirliğini gerektiriyor, ancak kuşkusuz büyük toplumlardaki hayvanlar için çok faydalı değişiklikler yapılabileceğini gösteren bir girişim.

Her zaman minnettar olacağı iyi bir yaşam kalitesine sahip olmak için yardımımıza ihtiyaçları var.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

HAYVANLAR İÇİN SAVAŞAN KADINLAR

HAYVANLAR İÇİN SAVAŞAN KADINLAR by Bravery Zamanın başlangıcından beri, kadınlar onurlu işler yaptılar. Her gün hayvanların iyiliği konusunda daha bilinçliyiz ve bugün haklarını savunmak yıllar öncesi

Comments


bottom of page